Co dalej z receptami? Zobacz wideo z konferencji

30.03.2012

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wideo z konferencji "Jak wystawiać recepty"

Otwarcie

Terapia pomostowa 2012
prof. dr hab. med. Anetta Undas (Krakowski Szpital Specjalistyczny im Jana Pawła II)

Empiryczna antybiotykoterapia – konieczność jej zastosowania
prof. dr hab. med. Małgorzata Bulanda (Katedra Mikrobiologii UJ CM)

Rozpoznanie, klasyfikacja i leczenie POChP w świetle nowych wytycznych GOLD
dr hab. med. Grażyna Bochenek (II Katedra chorób wewnętrznych UJ CMi)

Stosowanie leków poza wskazaniami zawartymi w charakterystyce produktu leczniczego
dr n. prawn. Radosław Tymiński (Biuro Analiz Sejmowych, Warszawa)

Pytania i odpowiedzi

Dyskusja panelowa